Ketvirtadienis Balandis 26 , 2018
Font Size
   

Kaziuko mugė

“Visi, visi, visi! Vaižiuoti ir pėsti, užsukite į mugę, nebūkite surūgę. Ten gausit po riestainį, suvalgysit dešrainį. Daugel pirksit. Daug parduosit. Su bičiuliais padainuosit. Nusiprksit po švilpynę, ir sudaušit po puodynę.” - buvo kviečiami visi darželio savi ir bičiuliai į Kaziuko mugės pramogą salėje. Taip viskas ir vyko. Kaziuko mugėje – geriausi vaikučių darbai. Molio, modelino ir plastilino ąsočiai, puodeliai, puodynės... Iš siūlų, šiaudų, vytelių –  įvairiausi dirbiniai, dekoratyviniai paveikslėliai... dairykis, rinkis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čia pat galima buvo ir namine gira pasivaišinti, ir gardžios keptos duonelės paragauti. Neįtikėtina, bet Kaziuko mugės metu mūsų didžiulė 100 kv. m salė atrodė maža... Linksmi Kazė ir Kaziukas papasakojo apie mugės istoriją, tradicijas, pakvietė pasisukti linksmos polkutės sūkūryje. Vaikai pašoko ir padainavo lietuvių liaudies daineles, ratelius amatų, verslų tematika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be kita ko, mugė - viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų. Vaikai įsitikina, kad ne tik nelengva pagaminti tam tikrą produktą savo rankomis, bet ir ne taip paprasta jį parduoti. Tikras pasitenkinimas apima, kai darbas sulaukia pripažinimo, atneša peno, šalia estetinės, etinės, įgauna materialinę vertę. Vaikams ir auklėtojoms pasitarus, uždirbtus savo rankomis pinigėlius jie panaudos perkant į grupes žaidimus, knygeles, užteks ir saldainiams.

Darželio koridoriuje aplink salę galima bus dar kartą prisiminti smagias mugės akimirkas, bus ekponuojamos nuotraukos.